Yhteystiedot

Käynti- ja Postiosoite:

Nosturi / ELMU ry
Telakkakatu 8
FIN-00150 Helsinki

Y-tunnus: 0276077-5

 

Laskutusosoite:

Verkkolaskut:

Elävän musiikin yhdistys ELMU ry, 0276077-5
Verkkolaskuosoite: 003702760775
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

 

ELMU ry:n TOIMISTO
Auki arkisin noin klo 10:00 - 17:00
Nosturin pääovista sisään, aulan perältä rappuset ylös ja heti oikealle.

 

LÖYTÖTAVARATIEDUSTELUT

loytotavarat@elmu.fi

 

KULKUYHTEYDET

Lähelle pääsee raitiovaunuilla 6, 6T ja bussilla 21, eikä Kampistakaan kävele kuin 10 minuuttia.
Tsekkaa tarkemmat ohjeet: www.reittiopas.fi

Director of Nosturi

Tapio Hopponen

p.

mob. +358 50 344 52 45

hopponen@elmu.fi

Program manager

Oskari Vaittinen

p.

mob. +358503304444

oskari@elmu.fi

Production Manager

Veera Valtonen

p. OUT OF OFFICE TILL 31.8.!

mob. +358 400 504 862

veera@elmu.fi

Hall Manager

Jukkis Lappalainen

p.

mob. +358 50 3535877

jukkis@elmu.fi

Production assistant

Minttu Kukkonen

p.

mob. +358407437499

minttu@elmu.fi

Janitor (klo 8:30-15:00)

Jouni Karjalainen

p.

mob. +358 505608340

jouni@elmu.fi

NON-MILITARY SERVANT

Rasmus Teliö

p.

mob. +358456930048

rasmus@elmu.fi